Kdo jsme

Tutti Voci, aneb Všechny hlasy, se daly dohromady v červenci roku 2007. Po čase se počet aktivních členek ustálil na 4, z nichž všechny jsou bývalými členkami Plzeňského dětského sboru. Jsou jimi Adéla Braunová, Marie Barcalová, Kateřina Minářová a Tereza Koželuhová.

Lucie Hofmanová, která je od počátku vedoucí vokálního souboru, přišla s nápadem založit vokální soubor v době, kdy 3 ze současných členek a ostatní bývalé členky opustily postupně Plzeňský dětský sbor, ale něco jim v životě zkrátka chybělo.

Doprovodem Vočí byl dlouhá léta vynikající klavírista Honza Braun, který si s nimi občas zahraje i dnes. Jako další se po jejich boku vystřídali skvělá klavíristka a akordeonistka Hanka Medunová a mladý nadaný kontrabasista Štěpán Váňa.

Za dobu své existence vystupovaly Tutti Voci na  samostatných koncertech, firemních, či soukromých akcích (Plzeňské lavičky, Plzeňské dvorky, Vokální kolotoč, rozsvěcení vánočních stromů, vernisáže, a další), nebo hostovaly na koncertech jiných těles, mnohdy žánrově odlišných (Petr Beneš a Jeepers Creepers, AK Band, Chuť, BRK).

V současnosti se Tutti Voci více věnují a capella skladbám, které mnohdy přetvářejí a vznikají tak úpravy překvapivé a nové. Zásadou souboru je, aby zpívání bylo radostí a hrou, koncerty jsou vhodné i pro malé diváky, pro které se vždycky najde nějaká hra s odměnou.

Během svého působení na plzeňské scéně mají Všechny hlasy své stále fanoušky, kteří jsou odměnou za všechny zkoušky, soustředění a záchvaty nervozity před vystoupením.

 

Reklamy

4 komentáře: „Kdo jsme

Add yours

 1. Dobrý den,
  vážená paní Hofmanová,
  velmi rádi bychom zveřejnili informace o vokálním souboru
  Tutti Voci na česko-bavorském portálu http://www.bbkult.net. Naše údaje však nejsou úplné a prosíme o doplnění: poštovní adresa a kontakty, charakteristika souboru a 2 fotografie (formát jpeg). Tyto údaje zašlete prosím na e-mail: bbkult@epin.cz. Uveřejnění příspěvku v uživatelské části našeho portálu očekávejte do 14 dnů (sekce adresy, rubrika hudba – klasika).

  Informace o kulturních akcích a pořadatelích zájmového území Plzeňského kraje, Jihočeského kraje a Horního Falcka jsou průběžně dvoujazyčně zveřejňovány zdarma.

  Děkujeme za Vaší vstřícnost.

  S pozdravem Martin Hladík, administrátor kulturního portálu bbkult

 2. zdravím Vás, děvčata

  Slyšel jsem Vás na jaře na zámku v Příchovicích a úplně jste mne okouzlila. Na vašich stránkách zcela postrádám kontakt na vedoucího a případné požadavky a podmínky pro pozvání na vystoupení. šlo by s tím něco udělat ? Nebo stačí jenom napsat sem? A v jakém časovém předstihu?
  Díky JirKA

 3. Omlouváme se, že z jistých organizačních důvodů se zde nějakou dobu nic neobjevilo. Chybu ihned napravíme, a budeme více informovat o naší činnosti.

 4. Dobry den, jsme moc rady, ze jste se ozval a samozrejme nas muzete kdykoliv oslovit.Budeme se moc tesit:-)
  Lucie

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d bloggers like this: